Welkom bij club Ede
Wij zijn een actieve club met leden die werkzaam zijn en/of wonen in de Gemeente Ede.
| Ons logo is afgeleid van een in Gelderland voor het eerst in 1694 geslagen zilveren munt. Deze munt is in Ede teruggevonden. Aangezien wij ons verbonden voelen met de beeltenis van een vrouw die op de munt voorkomt en met de gemeente Ede hebben wij dit logo gekozen. |
|
Het charter is uitgereikt op 11 mei 1996 door Gunhild Gussiås, destijds gouverneur van de Noorse Unie. De club heeft friendshiplinks met Schwäbisch Hall (Duitsland) en Warschau (Polen).
Laatste nieuws: Succesvol Movie and More levert bijna 13.000 euro op voor opvanghuis India
Soroptimist Club Ede heeft afgelopen dinsdag 30 maart 2010 bijna 13.000 euro bijeengebracht voor een opvanghuis voor ex-straatkinderen in New Delhi (India). Die avond vond in Cinemec Ede weer het jaarlijkse benefietevent plaats van Soroptimist Club Ede onder de naam 'Movie and More 2010'. Bezoekers konden de prachtige film ‘Desert Flower’ zien over topmodel/rolmodel Waris Dirie. En er was natuurlijk ‘more’: volop gezelligheid, koffie vooraf en een drankje na afloop en kans op mooie prijzen. De opbrengsten van de avond kwamen dit jaar ten goede aan het Indiase weeshuis voor straatkinderen Karm Margh. Edenaar Paul Bakker, nauw betrokken bij dit project via zijn stichting, nam ontroerd en verrast de enorme cheque in ontvangst tijdens het benefietevent Movie and More 2010 in CineMec. Voor meer informatie: zie pagina nieuws.
Mei 2009: Soroptimist Club Ede zamelt €7750 in met 'Beethoven meets Bangalore'
Voor de derde keer op rij, organiseerde Soroptimist Club Ede een benefiet-filmvoorstelling ‘Beethoven meets Bangalore’ met een heel bijzonder tintje. De in Engeland al bejubelde film ‘In search of Beethoven’ kreeg de voorpremière voor Gelderland op dinsdag 12 mei in CineMec in Ede. Op deze avond is mede dankzij sponsors en een bijna volle zaal €7750,- opgehaald voor sanitaire voorzieningen voor een school in Bangalore!
April 2009: Soroptimist Club Ede realiseert snoezelbadkamer voor Phildalphia
BENNEKOM/EDE – Het logeerhuis en de buurtboerderij van Philadelphia Zorg in Bennekom worden samen een snoezelbadkamer rijker. Vrijdagavond 24 april 2009 is deze snoezelbadkamer officieel geopend. Soroptimist Club Ede heeft met de benefietavond 'Opera voor Philadelphia' in 2008 ruim €8500 ingezameld en zo een grote bijdrage geleverd aan de realisatie van deze snoezelbadkamer.
Zie voor meer informatie pagina's projecten en fondsenwerving.
|