Orange the World: Almere kleurt oranje!

Op dinsdag 25 november 2025 is de start van Orange the World. Dit is de wereldwijde campagne om geweld tegen vrouwen en meisjes te stoppen.

De campagne richt zich op bewustwording en vermindering van geweld tegen vrouwen en meisjes. De kleur oranje staat symbool voor een nieuw begin zonder geweld tegen vrouwen en meisjes.

Op woensdag 17 en donderdag 18 december speelt Theatergroep Suburbia Sweet Ass Honey. Dit is een theateravontuur over het vrouwelijk bestaan in al haar gelaagdheid. Over hoe je jezelf kunt laten zien zonder jezelf geweld aan te doen of door anderen te laten beschadigen. Over kijken, bekeken worden, en eindelijk het heft in eigen handen nemen. Kijk voor meer informatie en voor het bestellen van kaarten op de website van De Kunstlinie in Almere. De Kunstlinie is ‘medestander’ van Orange the World, de wereldwijde actie om geweld tegen vrouwen en meisjes te stoppen en sluit met deze voorstellingen aan bij de Orange the World acties van Soroptimistclub Almere.

Ook Libelle, Margriet, Nouveau en Flair besteden aandacht aan Orange the World. Klik hier voor meer informatie.


Froukje de Jonge, wethouder sociaal domein gemeente Almere, en Annemarie Jorritsma, oud-burgemeester van Almere, zijn ambassadeurs van Orange the World Almere.

Impressie Orange the World 2021 in Almere met inzet van diverse Almeerse ondernemers