Polo’s en T-shirts voor Soroptimisten

Polo’s en T-shirts voor Soroptimisten

Soroptimistclub De Bilt-Bilthoven verkoopt polo’s en T-shirts, waarvan de opbrengst bestemd is voor het clubdoel van het lopende jaar. Zo maken we het voor alle Soroptimisten mogelijk om tijdens acties gekleed te gaan in een herkenbare outfit!



    Op de voorkant van de polo’s en shirts is het logo van de Soroptimisten gedrukt. Op de achterkant van de polo staat het motto ‘A global voice for women’ geborduurd. Op de achterkant van het T-shirt is de activerende zin ‘We stand up for women’ gedrukt.

    100% katoen

    Zowel polo als T-shirt is gemaakt van 100% katoen. De polo’s zijn verkrijgbaar in modellen dames en unisex.

    Webshop

    Heb je interesse? Ga naar de webshop van Soroptimistclub De Bilt-Bilthoven voor informatie over het aanschaffen van de blauwe polo en het gele T-shirt.