
Samen met mannen en jongens
Het thema van de campagne in 2026 is ‘Allemaal in actie: samen met mannen en jongens tegen geweld’. De campagne roept mannen en jongens op om zich uit te spreken, in te grijpen bij grensoverschrijdend gedrag en een positief voorbeeld te zijn. Want het voorkomen van geweld is een verantwoordelijkheid van ons allemaal.
Trots op Eindhoven
Dat juist Eindhoven dit jaar de landelijke opening organiseert, is bijzonder. Burgemeester Jeroen Dijsselbloem opent de campagne op de Internationale Dag tegen Geweld tegen Vrouwen. Daarmee staat Eindhoven die dag volop in de landelijke belangstelling
Ook Soroptimistclub Eindhoven levert, samen met Zonta Eindhoven en vele andere organisaties, een bijdrage aan de campagne. We zetten ons in om geweld tegen vrouwen en meisjes bespreekbaar te maken en werken mee aan activiteiten die bijdragen aan een veilige samenleving voor iedereen.
Doe mee!
Tijdens Orange the World worden in Eindhoven en de rest van Nederland verschillende activiteiten georganiseerd. We hopen dat veel mensen meedoen en samen laten zien dat geweld tegen vrouwen en meisjes nooit normaal is.
