Donatie aan Speelgoedbank Zeeland

Soroptimistclub Walcheren doneert € 1.500 aan Speelgoedbank Zeeland

Onze club heeft een donatie van €1.500 gedaan aan Speelgoedbank Zeeland. Met dit bedrag kunnen zo’n 100 pakketten met nieuw speelgoed worden samengesteld voor kinderen uit gezinnen die het financieel moeilijk hebben.

De pakketten – met een waarde van 15 tot 20 euro per stuk – worden in december verspreid via de Voedselbanken in heel Zeeland, en via de Kledingbank in Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. Speelgoedbank Zeeland voorziet jaarlijks zo’n 700 à 800 kinderen van speelgoed. De organisatie draait volledig op vrijwilligers. Zij zetten zich in om elk kind iets moois te kunnen geven met Sinterklaas, Kerst of op hun verjaardag.

Speelgoedbank Zeeland is afhankelijk van donaties. In hun winkel in Vlissingen kunnen inwoners het hele jaar door speelgoed doneren. De verkoop daarvan zorgt voor extra inkomsten. Bovendien is dit erg duurzaam: het gedoneerde speelgoed wordt immers hergebruikt.

Vooral in de laatste maanden van het jaar is veel geld nodig, zodat alle kinderen in Zeeland kunnen meegenieten van een feestelijke decembermaand. Wie wil bijdragen, kan speelgoed of geld doneren. Daarnaast zijn er altijd nieuwe vrijwilligers welkom. Meer

  • Club Walcheren