gedane acties voor hospice Kajan
Opbrengst filmvoorstelling en concert
De opbrengst wordt aangewend voor herinrichting van de tuin, nadat afgelopen jaar het hospice ingrijpend is verbouwd. De tuin is een belangrijke plek voor bewoners, om er te zitten of vanuit de kamer over uit te kijken. De totale opbrengst, inclusief een genereuze bijdrage uit het Algemeen Fonds, bedroeg € 9.000,=. Het eindbedrag werd 30 juni 2017 feestelijk overhandigd aan het hospice.

Hoe kan jij bijdragen?
Ook Soroptimist worden!
Je maakt deel uit van een groot vrouwennetwerk en ontmoet leuke, enthousiaste vrouwen die zich naast hun carrière willen inzetten voor het verbeteren van de positie van vrouwen en meisjes wereldwijd.
Producten bestellen in onze shop
Ook als je geen lid bent, kun je onze acties ondersteunen. Draag jij de Soroptimist een warm hart toe? Schenk ons dan een geldbedrag of koop iets uit onze webshop.