Filmavond ‘The Children Act’

Filmavond ‘The Children Act’

    Maandagavond 27 januari 2025 organiseren we weer een filmavond in het filmhuis van Oosterbeek. Met deze filmavond ondersteunt de Soroptimistenclub Arnhem Jeugdbescherming Gelderland. De opbrengst zal worden gebruikt om speelgoed aan te schaffen.

    Dit jaar draait de film The Children Act. Een aangrijpend verhaal over een jonge terminaal zieke Jehova’s getuige die een bloedtransfusie weigert en de kinderrechter die moet oordelen of dit rechtvaardig is.

    Fiona May (Emma Thompson) is een gezaghebbende kinderrechter. Ze beslist over het lot van kinderen in de meest uiteenlopende zaken. Net wanneer haar echtgenoot haar wijst op hoezeer haar werk haar opslokt en hoe hun huwelijk daaronder lijdt, wordt ze benaderd voor een van haar moeilijkste zaken ooit: een spoedprocedure omtrent de 17-jarige Adam, die op sterven ligt. Hij kan gered worden door een bloedtransfusie maar als Jehova’s getuigen weigeren zowel zijn ouders als de jongen zelf hieraan mee te werken. Moet May tegen zijn wil ingaan of zijn geloof respecteren?

    Bekijk de trailer.

    Wanneer: maandag 27 januari
    Waar: Cultuurwerkplaats, Weverstraat 85 Oosterbeek
    Zaal open: 19.00 uur
    Start film: 19.30 uur
    Entree € 25, inclusief koffie/thee bij inloop.
    Kaarten kun je reserveren via onze leden.

    Kom je ook?

     

     



    Delen? Dat kan met: