Projecten SFFK

Deelnemende clubs en locaties:

Club Assen

U kunt uw sponsorbijdrage storten op IBAN NL85INGB0006355482 t.n.v. Soroptimistclub Assen o.v.v. SFFK
assen@soroptimist.nl

De Nieuwe Kolk Assen, Weierstraat 1, 9401 ET Assen, 088-0128560/ cabine@dnk.nl


Club Friesland Zuid

frieslandzuid@soroptimist.nl


Club Waterland

U kunt uw sponsorbijdrage storten op IBAN NL70INGB0003146216 t.n.v. Soroptimistclub Waterland o.v.v. SFFK
waterland@soroptimist.nl


Club Emmen

emmen@soroptimist.nl

  • Kinepolis Emmen, Westeind 70, 7811 ME Emmen, 0591-668250 / www.kinepolis.nl
  • Astra Theater Klazienaveen, Jonkheer M.W.C. de Jongestraat 15, 7891 Klazienaveen, 0591-312 798 /  www.astrabioscopen.nl

Club Groningen Oost en Club Groningen West

U kunt uw sponsorbijdrage overmaken op IBAN NL07TRIO0198357346 ten name van Soroptimistclub Groningen-Oost project.
groningenoost@soroptimist.nl
groningenwest@soroptimist.nl


Club Gouda

gouda@soroptimist.nl


Club Hoorn

U kunt uw sponsorbijdrage overmaken op IBAN NL69RABO0325834423 t.n.v. Soroptimistclub Hoorn e.o. Projectcommissie o.v.v. SFFK
hoorn@soroptimist.nl

  • MFA De Kreek Zwaag, Meetketting 1, 2 & 3, 1689 XD Zwaag, 0229-845 130 / dekreek@trots.nl

Club de Veenkoloniën

U kunt uw sponsorbijdrage overmaken op IBAN NL92RABO0358659779 t.n.v. Soroptimistclub De Veenkolonien
deveenkolonien@soroptimist.nl

  • Service Bioscoop Smoky Stadskanaal, Menistenplein 9, 9501XN Stadskanaal, 0599-610777 / info@smoky.nl

Club De Kop van Overijssel

kopvanoverijssel@soroptimist.nl


Club West Betuwe – Tiel

westbetuwe@soroptimist.nl

  • Theater Agnietenhof Tiel, Sint Agnietenstraat 2, 4001 NB Tiel, 0344-673 515 /  www.agnietenhof.nl

Club Walcheren – Zierikzee

walcheren@soroptimist.nl

Delen op social-media: