Het MMF is op zoek naar een nieuw bestuurslid

15-12-2024

Het MMF is op zoek naar een nieuw bestuurslid

Door: Sophie Muijrers, secretaris

    Stichting Marie Muntendam Fonds (MMF), opgericht in 1933, biedt financiële ondersteuning aan leden en Vrienden van de Unie van Soroptimistclubs in het Koninkrijk der Nederlanden en in Suriname die financieel beperkt zijn. Het fonds helpt individuen en clubs door middel van giften, leningen of een combinatie daarvan. Vanaf 2024 zet het fonds zich extra in voor het bevorderen van diversiteit binnen clubs door financiële steun te bieden bij het aantrekken van nieuwe Soroptimist-leden. Neem gerust een kijkje elders op de website voor meer informatie.



    Wat bieden wij?
    Als bestuurslid ga je deel uitmaken van een toegewijd team, dat echt een verschil maakt in het leven van anderen en je draagt bij aan de verdere ontwikkeling en impact van het fonds.
    Op dit moment bestaat het bestuur uit Anke Kerpel (voorzitter), Yvonne Lucas (penningmeester), Sophie Muijrers (secretaris) en Mariëtte van Mierlo (algemeen bestuurslid). Op de foto zijn ook onze oud-bestuursleden meegenomen, die ieder een waardevolle bijdrage hebben geleverd aan het MMF: Nicolette Edzes en Ymke Bootsma.

    Interesse?
    Neem contact op via mariemuntendamfonds@soroptimist.nl en vertel ons wie je bent en waarom jij een waardevolle bijdrage wil leveren binnen het bestuur. Samen maken we het verschil! Liever eerst een keertje bellen? Dan kun je mij bereiken op 06 31 29 34 53.

    Delen? Dat kan met: